Dlaczego ten sam produkt Solgara jest droższy w porównaniu do konkurencji?

2022-10-06

Po pierwsze czy jest to ten sam produkt?
Czy ma podobny skład?
Czy porównywalne jest jego działanie i jakość?
Zawsze będą tańsze i łatwiejsze wyjścia z sytuacji, gdy mamy wybrać suplement odżywczy. Każdy produkt wytwarzany przez Solgara jest wyrazem jakości.
Wytwarzamy nasze produkty wedle surowo przestrzeganych zasad, często surowszych niż wymagania rządowe obowiązujące w przemyśle farmaceutycznym.
Solgar analizuje wszystkie surowce i przeprowadza obszerne testy kontroli jakości podczas procesu produkcji, aby stworzyć gamę produktów z gwarancją obiecywanej jakości. Ponadto produkty Solgara są hipoalergiczne, nie zawierają cukru, soli, drożdży, glutenu i żadnych sztucznych środków konserwujących czy barwiących. Nie tylko przeprowadzamy badania farmaceutyczne w naszych własnych laboratoriach, ale dobrowolnie udostępniamy całą gamę produktów ze złotą etykietą do niezależnych testów.
Produkty Solgara cechują opakowania najwyższej jakości o niskim stopniu szkodliwości dla środowiska naturalnego.
Solgar prowadzi własną sieć dystrybucji obejmującą cały świat.
Solgar szczyci się z posiadania własnego centrum badań – SNRC założonym w 1978 roku – które specjalizuje się w edukacji żywieniowej i dostarczania pomocy technicznej.
I jak to bardzo często bywa –  sami Państwo stwierdzicie, miligram po miligramie –  że wiele produktów Solgara jest w rzeczywistości tańszych od produktów innych firm.

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 2.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.