Apteka Książąt Pomorskich

Apteka ZiKO (36)

Apteka ZiKO (32)

Sklep Zielarsko-Medyczny MELISA

SUPREMIUM Sklep

Apteka w Galerii

Apteka ZiKO (33)

Super Pharm (26)

Super Pharm (25)

Apteka Lekosfera DGA 2

Apteka ZiKO (35)

Apteka ZiKO (34)

Apteka ZiKO (32)

Apteka

EURO-APTEKA (15)

SUPER-PHARM APTEKA (24)

Apteka Dr. Max (147)

EURO APTEKA (14)

Euro-Apteka (13)

APTEKA EUROPEJSKA

Ziko Apteka (31)

Apteka „Dla Zdrowia” (1)

DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Piastów (1)

Ziko Apteka (30)

Apteka „ZIKO” (29)

Apteka „ZIKO” (28)

Apteka

Apteka ZIKO (27)

Apteka ZIKO (26)

Apteka Dr. Max (146)

Apteka Nova (1)

APTEKA LEKOSFERA DGA 1 (12)

SUPER – PHARM APTEKA (23)

Apteka PLUS w Galerii SDA

Euro-Apteka (6)

Apteka w Galerii

Apteka VERBENA

SZM Wiesiołek

Apteka Portowa

Apteka Pod Wagą

Apteka SanFarma

Apteka Dr Max

Apteka Super-Pharm (17)

Apteka „LEŚNA”

Apteka

Euro-Apteka (12)

Apteka MAMY NISKIE CENY

Apteka „dbam o zdrowie”

Dr Max (147)

SUPER-PHARM (24)

Apteka „SUPER-PHARM” (22)

SUPER-PHARM APTEKA (21)

Apteka

Apteka „Literacka”

Apteka

EURO-APTEKA (11)

SUPER-PHARM APTEKA (20)

APTEKA ŚWIAT ZDROWIA LUIZA TĄKIEL

Ziko Apteka (25)

DOZ Apteka Dbam o Zdrowie

SUPER ZDROWIE (10)

EURO-APTEKA (9)

ZIKO Apteka (24)

CENTRUM DLA ZDROWIA

Apteka MultiLek

Apteka Dbam o Zdrowie

EURO- APTEKA CENTRUM FARMACEUTYCZNE (8)

Apteka „Centrum Zdrowia”

DOZ Apteka dbam o zdrowie

Apteka Super-Pharm

Gliwicka 19, 44-153 Sośnicowice

Gliwicka 21B, Racibórz, Polska

Głogowska 120, 60-243 Poznań

Głogowska 432, Poznań, Polska

Główna 2, 34-123 Chocznia

Gołębia 26 lok. 4B, 05-807 Podkowa Leśna

Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski

Górecka 25, 43-430 Skoczów

Górki 6, 60-204 Poznań

Górnicza 14, 42-360 Poraj

Górnośląska 16, Ruda Śląska, Polska

Górska 158, 43-318 Bielsko-Biała

Gorzkowska 32, 33-300 Nowy Sącz

Gośniewska 2, Warka, Polska

Gospody 3 B, 80-344 Gdańsk

Goszczyńskiego 17, 41-219 Sosnowiec

Grabiszyńska 238/240, Wrocław

Graniczna 15, 41-506 Chorzów

Graniczna 4, 63-800 Gostyń

Graniczna 45, 40-018 Katowice

Graniczna 55 lok. 2, 62-020 Swarzędz

Grobelna 8, 95-200 Pabianice

Gródek Nad Dunajcem 54, 33-318 Gródek Nad Dunajcem

Grodziska 46 lok. 18, 05-840 Brwinów

Grodzka 4c/6, 41-706 Ruda Śląska

Grodzkiej 15, Zamość

Grunwaldzka 12, 34-360 Milówka

Grunwaldzka 108, Rumia

Grunwaldzka 104, 43-600 Jaworzno

Grunwaldzka 1, Ropczyce

Grudziądzka 162, Toruń

Grunwaldzka 12, 43-300 Bielsko-Biała

Grunwaldzka 141, Gdańsk

Grunwaldzka 204A, 43-600 Jaworzno

Grunwaldzka 235, 43-600 Jaworzno

Gryfa Pomorskiego 79D, 81-572 Gdynia

Grunwaldzka 97B, Świnoujście

Grunwaldzka 7 33-330 Grybów, Polska

Grunwaldzka 52B, 72-346 Pobierowo

Grunwaldzka 471 lok. 14, Gdańsk

Grunwaldzka 4, 41-400 Mysłowice

I Armii Wojska Polskiego 3-11, 81-380 Gdynia

Hynka 65 lok. 3, 80-465 Gdańska

Hugona Kołłątaja 27, 71-525 Szczecin

Hubska 112/118, 50-505 Wrocław

Horbaczewskiego 4/6, 54-130 Wrocław

Harcerzy 1, 57-300 Kłodzko

Harcerska 6A, 43-300 Bielsko-Biała

Hallera 65, 43-400 Cieszyn

Hallera 16, 41-200 Sosnowiec

Gustawa Morcinka 10, Skoczów

Gubińska 15, 54-434 Wrocław

Grzecznarowskiego 28, 26-600 Radom

J.Nowaka-Jeziorańskiego 1, 44-102 Gliwice

Jabłoniowa 29a, Gdańsk, Polska

Jabłońskiego 5, 35-068 Rzeszów

Jagiellońska 3/9 lok. 2, Częstochowa

Jagiellońska 39/47, Bydgoszcz

Jana Dąbskiego 5A, Gryfice

Jana Długosza 26 lok. 1/4, Łódź

Jana Długosza 34 50-001 Wrocław, Polska

Jana Henryka Dąbrowskiego 10, Poznań, Polska

Jana III Sobieskiego 5, Oświęcim

Jana III Sobieskiego 8, 34-400 Nowy Targ

Jana III Sobieskiego 8, Biała Podlaska, Polska

Jana Pawła II 1, 63-800 Gostyń

Jana Pawła II 10, 43-190 Mikołów

Jana Pawła II 13, 25-025 Kielce

Jana Pawła II 15A, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Jeleniogórska 40, Zgorzelec

Jeleniogórska 3 lok.3, 59-700 Bolesławiec

Jedności Narodowej 113, 50-301 Wrocław

Jaśkowa Dolina 132/1, Gdańsk

Jasienica Rosielna 216, Jasienica Rosielna

Jasienica 933, Jasienica

Janusza Kusocińskiego 64, Jastrzębie-Zdrój, Polska

Jana Sawy 1A lok. 50A, Lublin

Jana Pawła II 9/7, Ostróda

Jana Pawła II 82, 59-300 Lubin

Jana Pawła II 59 lok. U9, Białystok

Jana Pawła II 50D, 59-700 Bolesławiec

Jana Pawła II 25b 39-120 Sędziszów Małopolski, Polska

Jana Pawła II 1A, 62-230 Witkowo

Józefa 9, 31-056 Kraków

Joanny Żubr 18, 98-300 Wieluń

Joannitów 22, 50-525 Wrocław

Jesionowa 2/1, 80-261 Gdańsk

Jerzego 4, Bieruń

Kamieniec 5, Zakopane, Polska

Kalwaryjska 92, 30-504 Kraków

Jutrzenki 10 lok.10A, 20-538 Lublin

Jurajska 5, 32-085 Modlnica

Junony 98, Gdańsk

Juliusza Słowackiego 31, Czechowice-Dziedzice, Polska

Juliusza Lea 37, Kraków

Józefczaka 1, 41-902 Bytom

Józefa Żylewicza 2, Gdańsk, Polska

Józefa Wybickiego 7 A, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Józefa Marka 20, 34-600 Limanowa

Kamieńskiego 11 E22, 30-644 Kraków

Karskiego 5, Łódź

Karola Miarki 7, 41-800 Zabrze

Karmelicka 23, 31-131 Kraków

Kardynała Wyszyńskiego 52 A, 05-420 Józefów

Kard.Wyszyńskiego 25, 70-202 Szczecin

Kapicy 10a, 41-103 Siemianowice Śląskie

Kamieńskiego 213/U1, 51-126 Wrocław

Katowicka 11 A, 43-186 Orzesze

Kaszubska 4CDE, 84-200 Wejherowo

Kasprowicza 52/3, 83-000 Pruszcz Gdański

Kartuska 149/20, Gdańsk, Polska

Kazimierza Górskiego 2, Gdynia

Katowicka 64, 41-400 Mysłowice

Katowicka 36, 41-600 Świętochłowice

Katowicka 26, Ruda Śląska

Kazimierza Złotka 1, Lubsko

Kazimierza Wielkiego 13, 44-194 Knurów

Kleeberga 34, 15-691 Białystok

Kisielewskiego 8/16, 42-200 Częstochowa

Kilińszczaków 50 78-600 Wałcz, Polska

Kilińskiego 72/74, 42-218 Częstochowa

Kilińskiego 12A, 59-300 Lubin

Kijowsja 44/1U, 40-754 Katowice

Kiełczowska 51 D lok. nr 1, 51-315 Wrocław

Kętrzyńskiego 1, Brzeg Dolny

Kętrzyńska 18, 11-200 Bartoszyce

Kępska 8 lok. 1.34, Opole

Klonowa 4, 84-240 Reda

Kłodzka 10A, 57-402 Nowa Ruda

Kłodnicka 70, 41-706 Ruda Śląska

Klimeckiego 1 lok. 1.04B, 30-705 Kraków

Kolegialna 38, 09-402 Płock

Kolbego 38, 85-433 Bydgoszcz

Kocjana 2, 39-300 Mielec

Kochanowskiego 8, Kielce

Kobiórska 1 A, 43-210 Kobiór

Kniaźnina 4, 31-637 Kraków

Kolejowa 5B, Zielonka

Kolejowa 2, Krosno

Kolejowa 1B, Nowy Tomyśl

Kolejowa 17, Czechowice-Dziedzice

Kolejowa 15, Września

Koncertowa 4D lok. E2, 20-866 Lublin

Komuny Paryskiej 1A, 30-389 Kraków

Komorowskiego 12, 30-106 Kraków

Komisji Edukacji Narodowej 47, Stalowa Wola

Kombatantów 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Komandosów 1, 30-334 Kraków

Kolejowa 9/3, 55-140 Żmigród

Kolejowa 6, Bełchatów, Polska

Kolejowa 6, Bełchatów

Kordeckiego 11, 42-200 Częstochowa

Korczaka 1-3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Kopernika 5, Słubice

Konwaliowa 2, 99-320 Żychlin

Konstytucji 3 Maja 45, Karpacz, Polska

Kongresowa 34, Łódź

KONFIN przy Anieli Krzywoń paw. 54, 65-001 Zielona Góra

Kościuszki 12, Włocławek, Polska

Kościuszki 12 lok. 45, Myszków

Kościuszki 106, Kęty

Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica

Kościelna 7, Rybnik, Polska

Koscielna 44, 41-200 Sosnowiec

Kościelna 22, 38-500 Sanok

Kościelna 1, 47-420 Kuźnia Raciborska

Kórnicka 24, Poznań, Polska

Kornela Makuszyńskiego 5A, 41-706 Ruda Śląska

Kościuszki 1D, 67-100 Nowa Sól

Kościuszki 17, 78-100 Kołobrzeg

Kościuszki 15, Praszka

Kościuszki 15, 59-700 Bolesławiec

Kościuszki 15 B, Lądek-Zdrój

Kościuszki 14, Sopot

Kościuszki 13, 57-300 Kłodzko

Kościuszki 9, Chorzów

Kościuszki 9, 38-200 Jasło

Kościuszki 7, 23-200 Kraśnik

Kościuszki 49, 59-900 Zgorzelec

Kościuszki 43A, Trzebinia

Kościuszki 3A, Słubice, Polska

Kościuszki 36G lok 11, Wieliczka

Kościuszki 30/1, 44-100 Gliwice

Kościuszki 2, 36-200 Brzozów

Krakowska 16, 32-300 Olkusz

Krakowska 10/1, Milanówek, Polska

Koziorożca 2, 80-299 Gdańsk

Kozielska 2, Kuźnia Raciborska, Polska

Koziełka 8, Knurów

Koszalińska 36, Kołobrzeg

Koszalińska 25, 41-219 Sosnowiec

Kosmonautów 210A, 54-042 Wrocław

Krakowskie Przedmieście 19, 32-700 Bochnia

Krakowska 94E, 39-200 Dębica

Krakowska 83E, 31-120 Andrychów

Krakowska 83, Andrychów, Polska

Krakowska 5, Mikstat, Polska

Krakowska 43, 32-340 Wolbrom

Krakowska 32 lok. 2, 61-893 Poznań

Krakowska 20, 35-213 Rzeszów

Kraszewskiego 83, Krynica-Zdrój

Kraszewskiego 52, 05-400 Otwock

Kraszewskiego 4, 60-518 Poznań

Krasne 20b, Krasne, Polska

Krasińskiego 26, 37-700 Przemyśl

Krakowskie Przedmieście 59, Lublin

Królewiecka 30, 87-800 Włocławek

Królewska 3, 20-109 Lublin

Krzywoustego 6, 48-300 Nysa

Krzywoustego 68, 70-251 Szczecin

Krzyżańskiego 43, 30-698 Kraków

Ks. Nowotki 2, Ksawerów

ks. Popiełuszki 37 lok. 2, Łódź

Ks. Roboty 76, 44-186 Gierałtowice

Ks. Ruta 10, 72-300 Gryfice

Kryniczna 15, 31-463 Kraków

Krzycka 90C, 53-020 Wrocław

Krzywa 13 (Stary Kleparz), Kraków

Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn Koźle

Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ

Krucza 112, 53-406 Wrocław

Kruczkowskiego 39A, 41-813 Zabrze

Kryniczna 10A, 17-100 Bielsk Podlaski

Kruszwicka 1, Bydgoszcz, Polska

Krupówki 75, 34-500 Zakopane

Królowej Jadwigi11, 32-600 Oświęcim

Królowej Jadwigi 9, Toruń, Polska

Królowej Jadwigi 4, Pobiedziska

Książęca 12, 47-400 Racibórz

Ks.Józefa Czempiela 8, 41-506 Chorzów

Ks. W. Bochenka 49, 55-100 Trzebnica

Ks.Mroczki 72A, 43-600 Jaworzno

Łąkowa 19, 32-082 Bolechowice

Łagiewnicka 29/31, 91-839 Łódź

Łagiewnicka 101, Łódź

Łączyńskiego 44, 58-310 Szczawno-Zdrój

Łączności 6, 05-551 Łazy

Łącko 843, Łącko

Łabędzka 26, Gliwice

Kwiatowa 29, 71-045 Szczecin

Kusocińskiego 4, 58-309 Wałbrzych

Kurczaki 50, Łódź

Ku Słońcu 67, Szczecin

Księdza Niedzieli 4, 41-706 Ruda Śląska

Legionów 83, Czechowice-Dziedzice, Polska

Legionów 28, 32-650 Kęty

Legionów 112 lok. 112/18, 81-472 Gdynia

Lecha 14A, Kielce, Polska

Legionów Polskich 30, 32-065 Krzeszowice

Legionowa 9/1 lok. 21, 15-281 Białystok

Łąkta Górna 407, Żegocin

Łąkowa 3, 62-700 Turek

Leśna 13A, 59-300 Lubin

Leopolda Lisa-Kuli 5A, Marki, Polska

Leonida Teligi 26B, 30-835 Kraków

Leonarda 13/17, Piotrków Trybunalski

Leszczyńska 20, Bielsko-Biała

Leszczyńska 53, 60-115 Poznań

Łętowskiego 16A, 40-648 Katowice

Lisa Kuli 19B, Rzeszów

Lipowa 3, Nałęczów

Lipowa 3, 24-150 Nałęczów

Limanowskiego 196A, Łódź, Polska

Limanowskiego 121, Łódź

Liliowa 2, 23-300 Janów Lubelski

Licealna 18, Opole

Liburnia 28, Cieszyn, Polska

Łomżyńska 3, 61-048 Poznań

Lisowskiego 18A, 65-072 Zielona Góra

Łososina Dolan 152, Łososina Dolan

Lotników 16, 68-200 Żary

Lubelska 32/34, Kazimierz Dolny

Lubelska 5, Lubartów, Polska

Lutomierska 17, Łódź

Łukasińskiego 38B, Szczecin

Łukasińskiego 37, 42-200 Częstochowa

Łukasińskiego 110 D, 71-215 Szczecin

Ludowego Wojska Polskiego 22, 43-251 Pawłowice

Ludowa 5, 05-500 Piaseczno

Ludowa 35, Piła

Lubostroń 15, Kraków

M. Skłodowskiej Curie 1, 55-120 Oborniki Śląskie

Lwowska 79, Chełm

Lwowska 6, Rzeszów

Lwowska 36, 37-700 Przemyśl

Lwowska 33, Nowy Sącz

Lwowska 197/1, 33-100 Tarnów

Łużycka 7, 66-400 Gorzów Wielkopolskie

Łużycka 30, Koszalin

Mariacka 10, 48-300 Nysa

Marcelińska 80, Poznań

Marcelińska 102 lok. 200-202, 60-324 Poznań

Malwowa 162 lok. 34, 60-185 Skórzewo

Maksymiliana Marii Kolbego 14, Mszana Dolna

Makowa 14, ielona Góra

Magiczna 4 lok. B 07

Mackiewicza 18, 31-214 Kraków

Marii Skłodowskiej-Curie 3/1, Gdańsk, Polska

Marszałka Piłsudskiego 20a lok. 1 05-410 Józefów

Massalskiego 3, 25-636 Kielce

Matejki 45A, Gorzów Wielkopolski

Medyczna 19, Płock

Medweckiego 2, Kraków

Matki Boskiej Bolesnej 10, 34-600 Limanowa

Mickiewicza 38c/1, Morąg

Mickiewicza 36a, 37-300 Leżajsk

Mickiewicza 36, 38-500 Sanok

Mickiewicza 27, Brzozów, Polska

Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice

Mickiewicza 19E, Skawina

Mickiewicza 123, 34-200 Sucha Beskidzka

Mickiewicza 10, 40-092 Katowice

Micińskiego 11 lok. 24, 51-152 Wrocław

Mickiewicza 39 lok. U5, 15-213 Białystok

Mickiewicza 48, Tuchów

Mickiewicza 5, 47-400 Racibórz

Mickiewicza 55, 87-100 Toruń

Mickiewicza 57, Leżajsk

Mickiewicza 62, Staszków

Mickiewicza 7, 29-100 Włoszczowa

Mickiewicza 7, Olkusz, Polska

Mieszka I 16-18, Gniezno, Polska

Mieszka I 73, Szczecin

Miętowa 3 lok. 1, Gdynia.

Mikołowska 66A, 43-100 Tychy

Mikołowska 42A, 41-406 Mysłowice

Mikołowska 144, 43-187 Orzesze

Milczańska 1, Poznań

Milczańska 50, Szczecin, Polska

Miodowa 45, 71-497 Szczecin

Mireckiego 14, 26-600 Radom

Mireckiego 23, 41-200 Sosnowiec

Młynarska 2, Raszyn, Polska

Młynarska 69, 62-800 Kalisz

Młyńska 5, 64-600 Oborniki

Młyńska 53, Gdów

Modra 33, Szczecin

Modrzejowska 26, 41-200 Sosnowiec

Monte Cassino 421, 43-300 Bielsko-Biała

Morawskiego 1, 62-400 Sztum

Morawskiego 2B, 60-239 Poznań

Morcinka 2, Dąbrowa Górnicza

Morelowa 34, Zielona Góra

Morska 82, Gdynia

Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

Mrągowska 86/2, 54-111 Wrocław

Mszczonowska 3, 05-090 Janki

Mszczonowska 58a, 05-830 Nadarzyn

Mszczonowska 6, 05-600 Grójec

Myślenicka 133a, Kraków, Polska

Mysłowicka 13, Katowice, Polska

Na Skarpie 49D, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Nadrzeczna 3F, 05-552 Wolka Kosowska

Nadwodna 15, Garwolin, Polska

Najświętszej Marii Panny 9/1, 33-100 Tarnów

Naramowicka 176, 61-611 Poznań

Niciarniana 15, Łódź

Nefrytowa 4, 30-798 Kraków

Nawojowska 3, 33-300 Nowy Sącz

Nastrojowa 57, Łódź

Narutowicza 83, 20-400 Lublin, Polska

Narutowicza 55, Łódź

Nieborowska 10, Gdańsk

Niedzicka 10, Działdowo

Niemcewicza 24F, 71-520 Szczecin

Niepodległości 17, 84-120 Władysławowo

Niepodległości 17, Barlinek

Niepodległości 3, 70-412 Szczecin

Nowodąbrowska 127/1.01, 33-100 Tarnów

Niepodległości 31A, 41-106 Siemianowice Śląskie

Norwida 9, Złotów, Polska

Ochronek 34, Tarnów

Obywatelska 9, 20-092 Lublin

Obywatelska 128/152, Łódź, Polska

Obrońców Wybrzeża 17, Gdańsk

Obrońców Wybrzeża 1, Gdańsk

Obrońców Pokoju 1A, 20-030 Lublin

Obrońców Pokoju 10, 36-100 Kolbuszowa

Obornicka 85, 62-002 Suchy Las

Obornicka 206a, Poznań, Polska

Nurska 33, 07-320 Małkinia Górna

Nowy Rynek 33, 22-400 Zamość

Nowowiejska 2A, 05-822 Milanówek

Nowotarska 4, 34-500 Zakopane

Noworudzka 2, Kłodzko

Nowopogońska 227i, 41-253 Czeladź

Okólna 62, 42-218 Częstochowa

Okólna 113A, 42-200 Częstochowska

Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz

Ogrodowa 31A, 62-571 Stare Miasto

Okrężna 19/12, Siemianowice Śląskie

Okrzei 15/5, Krasnystaw

Okrzei 37A, Rumia

Okulickiego 47, Radom

Okulickiego 58/70, 26-600 Radom

Olszówka 18, 43-300 Bielsko-Biała

Olszewskiego 75, 51-642 Wrocław

Ołówkowa 1D/98, 05-800 Pruszków

Olimpijska 1, 41-902 Bytom

Oleska 20E, Lubliniec

Olchowa 3, 41-806 Zabrze

Orzeszkowej 42 B, 43-316 Bielsko-Biała

Orzechowa 5, 30-422 Kraków

Orląt Lwowskich 7, Radom

Orkana 37 D, 34-424 Szaflary

Ordona 3, 40-164 Katowice

Opolczyka 17, Łódź

Opawska 33, 47-400 Racibórz

Opawska 124A, 47-400 Racibórz

Onyksowa 7/U1, Lublin

Olszynowa 9, 41-706 Ruda Śląska

Os. Ogrody 37A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

oś. Na Lotnisku 1/U3, Kraków

Os. Kościuszkowskie 5, 31-858 Kraków

Os. Kombatantów 16A, 31-630 Kraków

Os. Cegielskiego 32A, 62-020 Swarzędz

Os. Bohaterów Września 76, 31-423 Kraków

Os. Avia 5, Kraków

os. Władysława Jagiełły 15/1, 32-800 Brzesko

Os. Wichrowe Wzgórze paw.105J, 61-699 Poznań

Os. Wichrowe Wzgórze paw. 121, 61-699 Poznań

Os. Piastowskie 17, 61-148 Poznań

Os. Piastów Śląskich 15, Strzelce Oplskie

os. Zwycięstwa paw. 110, 61-653 Poznań

Os.Batorego 79A lok U4, 60-687 Poznań

Os.Jagiellońskie 130C paw. 29, 61-224 Poznań

os.Marysieńki 25, 60-683 Poznań

Os.Oświecenia 47, 31-636 Kraków

osiedle Centrum C 1, 31-929 Kraków, Polska

Osiedle Kasztelańskie 3, Międzyrzecz

Ostrowiecka 18, Radzyń Podlaski

Ostrowiecka 7, 27-350 Sienno

Oświęcimska 126, 41-712 Ruda Śląska

Pabianicka 245, Łódź

Pabianicka 8, 97-400 Bełchatów

Paderewskiego 6A/2, Rumia

Paderewskiego 8, Konin

Paderewskiego 9, 80-170 Gdańsk

Palisadowa 15, Wałbrzych

Pałucka 2, 62-200 Gniezno

Panewnicka 141, 40-772 Katowice

Pańska 6, Gdańsk

Papieska 39, Nowy Sącz

Parkowa 1, 05-816 Michałowice

Partyzantów 2 i 2 E, 32-100 Proszowice

Partyzantów 6, 28-300 Jędrzejów

Pawia 5 lok.20, Kraków Galeria Krakowska poziom-1

Perseusza 1, 67-200 Głogów

Piaski 8, 62-220 Swarzędz

Piastów 10a, 74-100 Gryfino

Piastowska 15, 32-500 Chrzanów

Piątkowska 161, 61-693 Poznań

Piątkowska 87A, Poznań

Piękan 5A, 38-480 Rymanów

Piekoszowska 27, 25-723 Kielce

Pileckiego 14, 07-410 Ostrołęka

Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Piłsudskiego 10, 67-100 Nowa Sól

Piłsudskiego 105 lok. B01.046, B01.121, B01.122, 55-040 Wrocław

Piłsudskiego 12, 38-540 Zagórz

Piłsudskiego 21, Nysa

Piłsudskiego 25A, 42-500 Będzin

Piłsudskiego 29, parter lok. 15, 19-300 Ełk

Piłsudskiego 32, Chełm

Piłsudskiego 34, Wołów

Piłsudskiego 39A, Mława

Piłsudskiego 72, 41-902 Bytom

Piłsudskiego 200 lok. 6, 05-260 Marki

Piłsudskiego 2/4, Aleksandrów Łódzki

Piłsudskiego 15, 05-510 Konstancin Jeziorna

Piłsudskiego 130C, 26-220 Stąporków

Piłsudskiego 13 lok. 1, Legionowo

Piłsudskiego 12, 43-502 Czechowice – Dzi.

Piłsudskiego 8 lok. 1/1, Tychy

Piłsudskiego 81B, 42-400 Zawiercie

Piłsudskiego 84, Legnica

Piotra Bardowskiego 34, Częstochowa, Polska

Piotrkowska 46, Łódź, Polska

Piotrowicka 79, 40-724 Katowice

Piwowarska 6, 43-200 Pszczyna

Pl. Jana Pawła II 2, 95-060 Brzeziny

pl. Kazimierza Wielkiego 3, 32-800 Brzesko

pl. Kopernika 16 lok. 43, 45-040 Opole

Pl. Kościuszki 1, 34-100 Wadowice

pl. marsz. Piłsudskiego 4, Gliwice

Plac 20 Października 25, 62-050 Mosina

Pl. Żeromskiego 9, 47-100 Strzelce Opolskie

Pl. Niepodległości 5/1, 41-712 Ruda Śląska

Plac Bohaterów Powstania Warszawy 6/3, Osięciny

Plac Górników 5a, 43-600 Jaworzno

Plac Jana Pawła II 7 A, 50-079 Wrocław

Plac Jana Pawła II 8, 89-410 Więcbork

Plac Kaszubski 17/005, 81-350 Gdynia

Plac Konstytucji 3-go Maja 5, Radom

Plac Nowy Targ 9, 50-142 Wrocław

Plac Rubina 11/14 lok. 4, 21-500 Biała Podlaska

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

Plac Wielkopolski 3A, 61-746 Poznań

Plac Wojska Polskiego 17, 43-300 Bielsko-Biała

Plac Wolności 3/12, 11-300 Biskupiec

Plac Wolności 7, Kutno, Polska

Plac Wolności 8, 98-355 Działoszyn

Plebiscytowa 20, Rydułtowy, Polska

plac Zwycięstwa 1, Krzyż Wielkopolski

Plac Zamkowy 14, 62-500 Konin

Płońskiego 33, 54-002 Wrocław

Pocztowa 13, 43-600 Jaworzno

Pocztowa 19, Bielsko-Biała

Podleśna 4, Pabianice

Podgórska 36, 31-536 Kraków

Pod Bateriami 4, 05-500 Piaseczno

Pocztowa 2C, 62-090 Rokietnica

Pokoju 14, 41-706 Ruda Śląska

Pojezierska 93, Łódź, Polska

Podwisłocze 10, Rzeszów, Polska

Podwiejska 39 lok.15, 05-822 Milanówek

Podwale Staromiejskie 89/90, 80-844 Gdańsk

Podwale Grodzkie 1, Gdańsk

Podwale 36, 50-040 Wrocław

Podwale 25, Jelenia Góra

Podwale 15, Wrocław, Polska

Polna 1, 21-010 Łęczna k/Lublina

Polna 13/13A, 97-300 Piotrków Trybunalski

Pomorska 14, Białogard

Pomorska 77, 90-224 Łódź

Półwiejska 5, Poznań

Polskiej Organiyacji Wojskowej 2D lok. 11, 96-300 Żyrardów

Polna 40, 61-696 Poznań

Polna 2, Józefów

Poniatowskiego 12, 67-200 Głogów-Ruszowice

Poniatowskiego 14V/2, 40-055 Katowice

Postępu 7, 05-506 Lesznowola

por. Halszki 1H, 30-611 Kraków

Popiełuszki 13, 32-050 Skawina k/ Krakowa

Poniatowskiego 97, 05-220 Zielonka

Powstańców Śląskich 143, Wrocław

Powstańców 29A, 05-091 Ząbki

Powstańców 11a, Głubczyce

Powstańców Śląskich 2/4, Wrocław, Polska

Powstańców Śląskich 2a, 34-300 Żywiec

Powstańców Śląskich 7a, Wrocław

Powstańców Warszawy 8, Brwinów, Polska

Powstańców Warszawy 4 39-300 Mielec, Polska

Powstańców Warszawy 24, 05-500 Piaseczno

Powstańców Śląskich 95, Wrocław, Polska

Powstańców Wielkopolskich 40, 63-200 Jarocin

Poznańska 1, 64-500 Szamotuły

Poznańska 150 lok. 2, Kamionki

Poznańska 16, 62-035 Kórnik

Poznańska 3, Leszno

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A, Kalisz

Prusa 14, 43-190 Mikołów

Prof. Bobrzyńskiego 37, 30-348 Kraków

Poznańska 6, 62-020 Swarzędz Jasin

Poznańska 37, Kostrzyn Wlkp.

Przemysłowa 1, Opole Lubelskie

Przemysłowa 1, 28-340 Sędziszów

Przemysłowa 1, 09-402 Płock

Przemysłow 10, 62-510 Konin

Przeładunkowa 2, 68-200 Żary

Przejazd 2A/4, Białystok

Przemysłowa 3, 40-200 Katowice

Przemysłowa 10 lok. L27, Zamość

Przyjaźni 109, 53-030 Wrocław

Pszczyńska 14, 41-190 Mikołów

Pułaskiego 18, Włocławek, Polska

Pułaskiego 60, 40-028 Katowice

Puławska 16, Piaseczno, Polska

Racławicka 21, 30-075 Kraków

Raciborska 17, 30-384 Kraków

Raciborska 16, 44-200 Rybnik

Puławska 49, 05-500 Piaseczno

Radości 4/7a, 20-530 Lublin

Radwańska 19/2, Łódź

Radomska 4, 42-200 Częstochowa

Radomska 20C/1, Kielce

Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski

Radziszowska 7, 32-050 Skawina

Rajska 10, Gdańsk

Raszyńska 16, 05-500 Piaseczno

Rejtana 2, 30-510 Kraków

Rejtana 31, 35-326 Rzeszów

Rejtana 67, 35-329 Rzeszów

Retkińska 79C, Łódź

Reymonta 14, 45-066 Opole

Rojna 19, Łódź

Reymonta 30, 05-091 Ząbki

Romualda Traugutta 2, Błonie, Polska

Rokicińska 124, 95-020 Andrespol

Rogalińska 3D, 80-809 Gdańska

Robotnicza 7-7a, Brzeg, Polska

Reymonta 6/5, 46-300 Olesno

Romanowska 55e lok. 8, Łódź

Romana Białka 1307, 43-374 Buczkowice

Rolnicza 1 lok. 22, 58-100 Świdnica

Rokicińska 146, Andrespol

Różyckiego 30, 41-710 Ruda Śląska

Różyckiego 1, 41-406 Mysłowice

Rozdzieńskiego 200, 40-315 Katowice

Roździeńskiego 1, 41-408 Mysłowice

Różańska 10, 07-300 Ostrów Maz.

Różana 3, Bochnia

Rydla 52, Szczecin, Polska

Rusznikarska 14A, 31-261 Kraków

Rupniewskiego 10, Bydgoszcz

Rynek 17a, 43-180 Orzesze

Rynek 17, Dąbrowa Tarnowska

Rynek 17, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Rynek 17 lok.1, 05-140 Serock

Rynek 15, Biecz

Rynek 14, Kostrzyn, Polska

Rynek 13, Tarnowskie Góry

Rynek 12/10, 47-400 Racibórz

Rynek 12, Połajewo, Polska

Rynek 1/1A, Świdnica

Rynek 20 Przeworsk

Rynek 21, 05-190 Nasielsk

Rynek 23, Ząbkowice Śląskie

Rynek 3, 43-353 Porąbka

Rynek 3, 63-500 Ostrzeszów

Rynek 3, Ustrzyki Dolne

Rynek 33, 63-900 Rawicz

Rynek 4, 32-031 Mogilany

Rynek 42, 39-200 Dębica

Rynek 42/43, 50-112 Wrocław

Rynek 5, Trzebiatów

Rynek 6, 43-400 Cieszyn

Rzemieślnicza 35 hala K (A-bis), Rzgów

Rynek im. Powstańców 1863 nr 20, 42-160 Krzepice

Rynek 8A, 34-700 Rabka Zdrój

Rynek 8/9, 68-200 Żary

Rynek 7, 42-141 Przystajń

Rzgowska 198, Łódź

Rzeszowska 114, Dębica

Rzemieślnicza 9, Sanok, Polska

Serbska 7, 61-696 Poznań

Sempołowskiej 5, 26-6005 Radom

Schumana 11, 59-220 Legnica

Schuberta 102A, Gdańsk

Sarni Stok 2 lok. 12/13, Bielsko-Biała

Santocka 18/8, 71-113 Szczecin

Sadowa 11a, 38-500 Sanok

Sądecka 1B, Rabka Zdrój

Sienkiewicza 22/1, 15-092 Białystok

Sienkiewicza 20, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Sienkiewicza 2, 41-200 Sosnowiec

Sienkiewicza 4b, 96-100 Skierniewice

Sienkiewicza 54, 05-825 Grodzisk Maz.

Sierakowskiego 67A, 91-324 Łódź

Sikorskiego 18A, Sulechów

Sikorskiego 33 lok 44,45, 05-091 Ząbki

Skarżyńskiego 2, Bydgoszcz

Sitarskich 1, Nadarzyn

Sikorskiego 6, 07-413 Ostrołęka

Sikorskiego 59, Głowno

Sikorskiego 59, Głowno

Skłodowskiej-Curie 14, 05-420 Józefów

Skłodowskiej-Curie 2/4, 56-400 Oleśnica

Skłodowskiej-Curie 3, Lubliniec

Skłodowskiej-Curie 33a, 85-733 Bydgoszcz

Skołyszyn 271, Skołyszyn

Śląska 109/6B, 41-600 Świętochłowice

Słowiańska 38H, 61-664 Poznań

Słowackiegop 17A, 37-500 Jarosław

Słowackiego 22, 97-200 Tomaszów Maz.

Słowackiego 17, 23-204 Kraśnik

Słowackiego 10, Strzyżów

Słoneczna 4, 43-200 Pszczyna

Słodowa 14, 63-700 Krotoszyn

Sokolska 78/80, 40-087 Katowice

Sokołowska 47, Siedlce

Sokoła 19, Chrzanów, Polska

Sobieskiego 64A, 43-300 Bielsko Biała

Sobieskiego 23, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Śniadeckich 2, Nowy Sącz

Słowicza 1A Ustanów, 05-540 Zalesie Górne

Słowicza 1 G, 05-807 Podkowa Leśna

Solidarności 9, 41-706 Ruda Śląska

Solskiego 1, 31-215 Kraków

Sportowa 11, Przemyśl

Spółdzielcza 9, 59-800 Lubań

Spółdzielcza 33d, Gliwice, Polska

Spółdzielcza 2, 06-400 Ciechanów

Spółdzielców 31B, 62-510 Konin

Spadochroniarzy 7, 20-043 Lublin

Sowińskiego 8A, 05-120 Legionowo

Sowińskiego 63, 07-200 Wyszków

Sowińskiego 62, 07-200 Wyszków

Sportowa 6, Przemyśl, Polska

Śródmiejska 22, Kalisz

Staffa 24, 18-400 Łomża

Stanisława Matyi 2 lok. A02, Poznań

Stanisława Staszica 4, Zgorzelec

Stary Rynek 9, 05-250 Radzymin

Starowiejska 34, Gdańsk, Polska

Staropolska 32, Kowale

Staropijarska 8B, 21-400 Łuków

Starołęcka 42, 61-361 Poznań

Stefana Batorego 9, Stary Sącz, Polska

Stefana Batorego 27, 43-200 Pszczyna

Stawowa 61 lok. 16, 31-346 Kraków

Staszica 8B, Sosnowiec

Staszica 8, 41-207 Sosnowiec

Starzyńskiego 6/7, Słupsk

Starzyńskiego 31, 95-035 Ozorków

Strażacka 27F/2, Rzeszów

Stołeczna 7 lok. 5/1, 15-879 Białystok

Stróżowska 4, 38-300 Gorlice

Stróżyńskiego 13, 60-688 Poznań

Struga 42, Szczecin

Strzegomska 13a, 58-160 Świebodzice

Strzegomska 2, Świdnica

Strzegomska 36, 53-611 Wrocław

Strzelców 11b, Kraków, Polska

Strzelecka 17, Kraków

Strzelecka 2/6, 61-845 Poznań

Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań

Studencka 7 / Płoszańska, 31-116 Kraków

Sucha 9, Sosnowiec

św. Franciszka z Asyżu 2, Leszno

Św. Marcina 61, Poznań

św. Wawrzyńca 3a, Wodzisław Śląski, Polska

Św. Wincentego 39-41, 50-251 Wrocław

Świstacza 43, 70-798 Szczecin

Świętojańska 4, 08-110 Siedlce

Świeradowska 51/57, Wrocław, Polska

Szarych Szeregów 36, Katowice, Polska

Szarych Szeregów 38, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Szczęść Boże 12, 41-800 Zabrze

Szczytnicka 27, 50-382 Wrocław

Szewska 18, Wrocław

Szkolna 12, 53-500 Jelenia Góra

Szkolna 2B, 05-090 Raszyn

Szkolna 8, 63-600 Kępno

Szkubacza 1, 41-800 Zabrze

1000 lecia 12, 37-500 Jarosław

11 Listopada 11, 43-300 Bielsko-Biała

11 Listopada 13, 18-500 Kolno

11 Listopada 17, Słupsk, Polska

11 Listopada 5b, Kłobuck, Polska

11 Listopada 8, 38-300 Gorlice

12 Lutego 34, 82-300 Elbląg

15 Lutego 17D, Nowogard

10 Lutego 52, Puck

1 Maja 7/2, 32-590 Libiąż

1 Maja 57, 43-460 Wisla

1 Maja 370A, 41-700 Ruda Śląska

1 Maja 35, 28-100 Busko Zdrój

1 Maja 27, 43-460 Wisła

1 Maja 1A, Lębork

1 Maja 17, Busko Zdrój

1 Maja 13, Strumień

1 Maja 1, Blachownia, Polska

Szpitalna 7, Czeladź

Szpitalna 47, Chełm

Szpitalna 38, 31-024 Kraków

Szpakowa 2a, 59-300 Lubin

Szosa Bydgoska 26, Toruń

Tadeusza Kościuszki 103, Suwałki, Polska

Szymanowska 17a, 96-515 Teresin

Szwedzka 28, Szczecin, Polska

Szwajcarska 14, 61-285 Poznań

Sztabowa 76, 53-310 Wrocław

Szpunara 2, 32-020 Wieliczka

Szprotawska 43B, 68-100 Żagań

Targowa 2, 39-400 Tarnobrzeg

Tadeusza Kościuszki 73, Stargard, Polska

Tadeusza Kościuszki 54, 32-065 Krzeszowice

Tadeusza Kościuszki 48, Malbork, Polska

Traugutta 28, 61-514 Poznań

Traugutta 1, Tomaszów Lubelski

Trasa Nikodema i Józefa Reńców 30, Katowice

Tołstoja 3c 43-110 Tychy

Tetmajera 2, 05-080 Izabelin

Tatrzańska 42/44, Łódź, Polska

Tatarakowa 28, 20-541 Lublin

Targowa 9, 21-040 Świdnik

Tuwima 26, 10-900 Olsztyn

Tuwima 26 lok N.O.32, Olsztyn

Tuwima 20 lok. 1U, 19-300 Ełk

Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Traugutta 9, 44-370 Pszów

Unii Europejskiej 1/3 b.2, Radzionków

Unii Brzeskiej 9, 38-600 Lesko

Uniczowska 16, Katowice

ul. Tadeusza Kościuszki 1, Chojnice

Uczniowska 37, 52-222 Wrocław

Tyska 2, 40-655 Katowice

Tysiąclecia 82, 40-871 Katowice

Tysiąclecia 2A lok.0/24 (Galeria Mosty), 09-400 Płock

Tyrmanda 4, Łódź

Wajdeloty 12, 80-437 Gdańsk

Wałbrzyska 3C, 52-314 Wrocław

Wallenroda 2E, Lublin

Wańkowicza 3, 85-796 Bydgoszcz

Warszawska 59, Płońsk, Polska

Warszawska 291, 05-082 Zielonki Parcele

Warszawska 25, 61-113 Poznań

Warszawska 214, Latchorzew

Warszawska 2/14, Częstochowa

Warszawska 2, 43-300 Bielsko-Biała

Warszawska 17, 49-200 Grodków

Warszawska 15, 05-100 Nowy Dwór Maz.

Warszawska 13, 26-900 Kozienice

Warszawska 11B, Dawidy

Warszawska 119A, 05-092 Łomianki

Warszawska 10, 98-300 Wieluń

Warszawska 10, 41-200 Sosnowiec

Warszawska 45, 11-700 Mrągowo

Warszawska 63, Konstancin Jeziorna

Warszawska 9/11, 25-512 Kielce, Polska

Warszawska 94, 05-520 Bielawa

Waryńskiego 10, 85-320 Bydgoszcz

Warzymice 44, 72-005 Warzymice

Wąska 4, Łaziska Górne

Wawerska 3B, 05-400 Otwock

Węgierska 170/41, Nowy Sącz

Węgrowska 3, Elbląg, Polska

Węgrowska 3/7 08-300 Sokołów Podlaski, Polska

Welecka 38, Mierzyn

Wesoła 8/10, Miechów

Wiślana 3A, 05-092 Łomianki

Wileńska 21, 20-601 Lublin

Wilczyńskiego 25E lok. 9, 10-686 Olsztyn

Więźniów Oświęcimia 7A, 32-600 Oświęcim

Wierzbięcice 25/12, Poznań, Polska

Wielicka 76, 30-552 Kraków

Wielicka 259, Kraków

Widna 1, 43-516 Zabrzeg

Wici 44, 91-157 Łódź

Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

Witkowska 1, Gniezno

Witolda 6B, Rzeszów

WItosa 28, 44-300 Wodzisław Śląski

Witosa 13, Gostyń

Witosa 10, 44-196 Knurów

Witomińska 10 lok. 2, 81-311 Gdynia

Witolda Chodźki 3, 20-093 Lublin

Witolda Chodźki 14, 20-093 Lublin

Władysława Łokietka 24, Brzeg, Polska

Wł.Sikorskiego 1D, 32-500 Chrzanów

Wł. Sikorskiego 12, Kostrzyn n/Odrą

Wł. Bartoszewskiego 22/24, Szczecinek

Witosa 3A lok. 13, 18-500 Kolno

Wojska Polskiego 23 85-825 Bydgoszcz, Polska

Wojska Polskiego 2, Inowrocław, Polska

Wojska Polskiego 16, Inowrocław, Polska

Wojska Polskiego 14, Wadowice, Polska

Wojska Polskiego 14, Nowy Targ, Polska

Wojska Polskiego 1, Bydgoszcz

Wojewódzka 7, 40-026 Katowice

Wojciechowskiego 8, Bytom

Wojciecha Brudzewskiego 1, Przemyśl, Polska

Wojciecha 57, 40-474 Katowice

Wodzisławska 14, Żory

Wojska Polskiego 85A, Terespol

Wojska Polskiego 8, Gołdap

Wojska Polskiego 53, 16-300 Augustów

Wojska Polskiego 50, Grajewo, Polska

Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno

Wojska Polskiego 3, Końskie, Polska

Wojska Polskiego 27, Bytów

Wojska Polskiego 68, 41-208 Sosnowiec

Wolności 38, Choszczno

Wolności 100A, Zbrosławice, Polska

Wolności 1 lok. 1, Gdynia

Wojska Polskiego 9, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Wolności 66a, Mielec, Polska

Wolności 90, Pyrzowice, gm. Ożarowice

Worcella 44, Gdańsk

Wrocławska 13/15, Ostrów Wlkp, Polska

Wrocławska 20, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Wrocławska 8/1, 30-006 Kraków

Wroniecka 74, 64-700 Czarnków

Wyszyńskiego 3, 22-400 Zamość

Wyszogrodzka 140 lok. 21B, 09-410 Płock

Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock

Wyspiańskiego 4C, 64-920 Piła

Wysłouchów 2, 30-611 Kraków

Wyszyńskiego 32C/9, 65-001 Zielona Góra

Wspólna 1, Oleśnica

Wyszyńskiego 32D/10, Zielona Góra

Wyszyńskiego 40A lokal 15, 65-536 Zielona Góra

Zagańczyka 3A, 05-230 Kobyłka

Zacisze 16, 65-775 Zielona Góra

Zachodnia 27, 30-001 Kraków

Żabikowska 66 lok. 9, 62-030 Luboń

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Zabawa 31, 30-653 Kraków

Wyzwolenia 9, Mońki

Wyzwolenia 38B, 43-438 Brenna

Wyzwolenia 154, Marklowice

Wyszyńskiego 6c, stargardzki, Polska

Zagórska 7/9, 25-338 Kielce

Zagórska 220, 42-600 Tanowskie Góry

Zakładowa 11E, Wrocław

Zakopiańska 62, 30-418 Kraków

Zamenhofa 25, 05-400 Otwock

Zaręby 25, 43-100 Tychy

Zawadzka 38, Łomża

Zawiszy 26, Łódź

Zbożowa 22D, Lublin

Zegrzyńska 115, Legionowo

Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna

Żeromskiego 1C, Oława

Żeromskiego 11, 12-100 Szczytno

Zeylanda 11, 60-808 Poznań

Zielona 28, 90-624 Łódź

Ziętka 71A, Mysłowice

Złotoryjska 1, 59-220 Legnica

Złotnicza 3, 91-804 Łódź

Złota Karczma 26, Gdańsk

Żołnierzy Wyklętych 16, Płońsk, Polska

Żwakowska 20, 43-100 Tychy

Zuzanny 20, 41-207 Sosnowiec

Żorska 2, Rybnik

Żwirki 11A, 06-500 Mława

Żwirki i Wigury 25, 32-650 Kęty

Żwirki i Wigury 60, 44-120 Gliwice

Zwycięska 14a/14b, Wrocław, Polska

Zwycięstwa 1, 64-100 Leszno

Zwycięstwa 10A, Białystok, Polska

Zwycięstwa 152, Koszalin, Polska

Zwycięstwa 38 A, 41-253 Czeladź

Zwycięstwa 4, Ornontowice, Polska

Zwycięstwa 40 lok. 64, 75-950 Koszalin

Żywiecka 19a, 43-300 Bielsko-Biała

al. Niepodległości 9

Armii Krajowej 15

Żeromskiego 34

al. Konstytucji 3-go Maja 102

3 Maja 47

Fabryczna 22

Bolesława Chrobrego 26ABC

Słowackiego 31

Chorzowska 2

Białostocka 104

Czerwonych Maków 33

Droga Czerwona 1/6

Złota Karczma 26

al. Zwycięstwa 256

Ostrowiecka 18

Wołoska 12

Malborska 51/53

Radwańska 19/20

Al. Zjednoczonej Europy 35

Katowicka 26

ZIKO (10)

ZIKO (11)

Apteka Gemini (42)

ZIKO (12)

SZM Witamina i Zioło

Bohaterów Modlina 30

Gen.L. Okulickiego 5

Aleja Kalin 55

Czajewicza 24

Al. Wojska Polskiego 3

3 Maja 148

Berylowa 34

Geodetów 23

Armii Krajowej 44

al. Armii Krajowej 2/4

Długa 52

Floriana 2

Bystrzycka 50

KEN 14

Wąwozowa 23

Wąwozowa 31

Wąwozowa 32

Puławska 392

KEN 22

Raabego 2a

Patriotów 110

AL.KEN 36

Meander 2A

Dworcowa 50

Puławska 427

Sengera Cichego 3

Lanciego 11

Indiry Gandhi 35

Puławska 395

Puławska 278

Szolc-Rogozińskiego 3

Izbicka 1

Sosnowskiego 11

al. Rzeczypospolitej 1

Al. Rzeczypospolitej 5

Trakt Brzeski 62A

Branickiego 12

Pasaż Ursynowski 7

Vogla 62

Ciszewskiego 15

Puszczyka 9

Dzieci Warszawy 44

Kłobucka 8B

Klimczaka 17

Fieldorfa 24

Klimczaka 1

Beli Bartoka 8

Al. Rzeczypospolitej 14

Al. Wilanowska 9

Gdyńska 1/3

Al. Wyścigowa 14A

Kosiarzy 37

Ryżowa 8

Kleszczowa 18

Wałbrzyska 11

Wałbrzyska 48

Al. Wilanowska 89

Resorowa 40

Popularna 6

Patriotów 309A

Globusowa 25

Szpotańskiego 4

Al. Wilanowska 363

Wołoska 16

Postępu 21C

Wołowska 7

Lazurowa 69

Radarowa 4B

Bukowińska 22A

Al. Jerozolimskie 179

Wołoska 22

Domaniewska 22a

Jana Sobieskiego 60

1 Sierpnia 8

Żuławskiego 4/6

Włodarzewska 55b

Przejazd 4

Powsińska 31

Lucerny 117

Górczewska 224

Grójecka 194

Baleya 9

V Poprzeczna 29

Naruszewicza 30

Grójecka 132

Malczewskiego 48/50

Odyńca 71

Brukowa 25

Al. Jerozolimskie 148

Puławska 96

Sowińskiego 25

Opaczewska 19

al. Sobieskiego 102A

Św. Andrzeja Boboli 4

Chodkiewicza 8

Sowińskiego 53D

Puławska 87/89

Grójecka 76

Madalińskiego 45/47

Jana Kazimierza 7

Rakowiecka 34

Korkowa 165

Górczewska 124

Olbrachta 36/42

Wrocławska 21

Morcinka 5

Bluszczańska 69

Białobrzeska 58

Bogusławskiego 6a

Książkowa 9C

Paderewskiego 3

Filtrowa 62

Aleje Jerozolimskie 96

Pociskowa 4

Niemcewicza 17

Wolska 84/86

Al. Jerozolimskie 134

Kasprzaka 24

Pasłęcka 8 D

Powstańców Śląskich 126

Bora-Komorowskiego 4

Meissnera Janusza 1/3

Heroldów 6

Aspekt 79

Płocka 39

Wolska 50A

Kasprowicza 119A

Siedmiogrodzka 1

Jubilerska 1/3

Mehoffera 73

Przyokopowej 33

Ostrobramska 75C

Zawiszy 16

Mochtyńska 90

Jana Kochanowskiego 45

Ostrobramska 75C

Przy Agorze 26

Myśliborska 104

Krokwi 36

Przy Agorze 6

Fieldorfa 41

Broniewskiego 65

Zamieniecka 61

Al. Zjednoczenia 36

Grochowska 128

Duracza 6 lok. U1

Żeromskiego 6

Nagodziców 3

Modlińska 199 A

Światowida 17

Lisa-Kuli 5A

Rydygiera 11

Al. Wojska Polskiego 58

Klaudyny 12

Cieszkowskiego 1/3

Zaułek 1

Ostródzka 122

Białołęcka 222

Głębocka 15

Młodzieńcza 1

Dalanowska 46

Łojewska 6

Rembielińska 20

Kondratowicza 18

Bluszczańska 69

Dzika 15

Miła 33

Górska 19

Igańska 28

Gagarina 6

Rakowiecka 5

Bora Komorowskiego 37

Ostrobramska 101

Pokorna 2

Al. Solidarności 149

Grochowska 234/240

Jana Pawła II 52/54

Nowaka-Jeziorańskiego 44

Starzyńskiego 10

Marszałkowska 2

Ogrodowa 1A

Afrykańska 7a

Al. Jana Pawła II 27

Afrykańska 7A

Sapieżyńska 3

Franciszkańska 14

pl. Mirowski 1 lok. I/Z

Terespolska 4

Al. Jerozolimskie 65/79

Al. Jerozolimskie 54

Hoża 58/60

Zwycięzców 42

Zielna 45

Mokotowska 12

Lotaryńska 48

Świętokrzyska 32

Senatorska 20

Wspólna 37/39

Rynek Starego Miasta 17/19

Ząbkowska 41

Niekłańska 4/24

Świętokrzyska 20

Chmielna 27/31

Pl. Przymierza 8

Targowa 72 lok. 14

Grochowska 334

Al. Jerozolimskie 21 lok. 1 U-8

Aleje Ujazdowskie 47

Al. Waszyngtona 12/14

Nowy Świat 60

Topiel 6

Jaracza 10