Solgar wyrusza ze Świętym Mikołajem do seniorów

2020-11-16

Pamiętasz swój pierwszy list do Świętego Mikołaja? Emocje związane z oczekiwaniem na ten magiczny moment, gdy prezent pojawi się pod choinką, w skarpecie, pod poduszką? Te okruchy wspomnień zostają z nami do końca życia. Już zawsze będziemy czuć dziecięcą ciekawość i radość z otrzymanego prezentu.

Niezależnie od tego ile mamy lat, kryje się w nas cząstka tęsknoty za marzeniami o magii obdarowywania. Razem z Fundacją „Święty Mikołaj dla Seniora”, w Solgar Polska, postanowiliśmy przypomnieć wszystkim dobrym ludziom o osobach starszych, samotnych i schorowanych. W tym roku, ze względu na ograniczenia sanitarne związane z pandemią, podopieczni Domów Pomocy Społecznej, mogą czuć wyjątkową samotność. Chcemy, choć na chwilę zamrugać do nich gwiazdkowo na znak, że ktoś o nich myśli.

Ty również możesz pomóc Seniorom poczuć smak dziecięcej radości i dać im tę wyczekiwaną chwilę. To dzięki Tobie wiara w marzenia powraca nawet u tych, którzy o nich zapomnieli. Niesamowite jest to, jak z upływem lat listy z prośbami o prezenty nabrały pokory i skromności.

To nie wszystko. W tym roku na sanie Mikołaja Solgar Polska wrzuci jeszcze 4000 sztuk witaminy D3. W grudniu wyruszą one do Domów Pomocy Społecznej w całej Polsce.

Ho, ho, ho!

Autor tekstu: Oskar Berezowski

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 2.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.