Kupując produkty Solgar wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii

Solgar Polska rozpoczął współpracę z cenioną na całym świecie zabrzańską Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

„To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych, samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia” – powiedział kiedyś profesor Religa.

Solgar Polska wspiera więc Fundację w jej walce o to, by Polacy mogli korzystać z ogromnego zaangażowania i wiedzy wybitnych specjalistów.

– Profesor Religa nie tylko operował serca, ale sam miał wielkie serce dla innych. Potrafił się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem. My także chcemy się dzielić, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać projekt, który powołał dom życia wybitny lekarza – wyjaśnia Grażyna Durkiewicz, prezes Zarządu Solgar Polska.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii powstała w 1991 roku, czyli sześć lat po pierwszej w Polsce, udanej, transplantacji serca, przeprowadzonej przez Zbigniewa Religę. Celem Fundacji jest wprowadzenie do praktyki klinicznej najnowszych metod ratowania ludzkiego życia, gdy zagrożone jest serce. W Fundacji prowadzone są prace naukowo – badawcze nad protezami serca i zastawek serca oraz rozwiązaniami z obszaru biocybernetyki, biotechnologii i bioinżynierii. Realizowany jest również program szkoleniowo-stypendialny dla kadr medycznych z polski i zagranicy.

Solgar Polska jest dystrybutorem ponad 100 suplementów diety. Znakiem firmowym jest nie tylko złota etykieta, ale i wysoka jakość produktów powstających dzięki naukowcom, wykorzystującym najnowsze zdobycze wiedzy i techniki. W Solgar Polska liczy się człowiek i jego potrzeby.