Jak przeciwdziałamy rozpowszechnianiu się koronawirusa w Solgar Polska

2020-04-01

Każdy z nas ma wpływ na walkę z epidemią. W Solgar Polska nie pozostajemy bierni. Sami poddaliśmy się rygorystycznym zasadom i staramy się pomagać innym. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo suplementów.

Robimy wszystko, by zadbać o bezpieczeństwo pracowników i nieprzerwane dostawy produktów do aptek. Mamy świadomość, że epidemia jest też czasem wielkiej próby nas wszystkich oraz solidarności międzyludzkiej. Prowadzimy działalność edukacyjną w naszych mediach, pomagamy także rzeczowo szpitalom, dostarczając im sprzęt ochronny, którego tak potrzebują (o szczegółach poinformujemy w oddzielnej wiadomości).
Już teraz zachęcamy inne firmy do wspierania służby zdrowia. Chętnie podzielimy się doświadczeniem i kontaktami. W tym celu prosimy o pytania do działu marketingu Solgar Polska.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego już od pierwszego dnia zmian w polskim prawie dotyczącym przeciwdziałania epidemii wprowadziliśmy następujące zmiany:

Jak przeciwdziałamy rozpowszechnianiu się koronawirusa w Solgar Polska Sp. z o.o.

1. Wszystkie osoby, które mogą wykonywać pracę zdalną zostały wysłane do domu, osoby posiadające komputery stacjonarne również otrzymały laptopy i wykonują swoją pracę z domu.

***

2. Pracownicy, którzy nie mają możliwości wykonywania pracy zdalnej otrzymują zwrot kosztów za paliwo i dojeżdżają do firmy własnymi samochodami. Dodatkowo, zachowują między sobą bezpieczne odległości lub przebywają w oddzielnych pomieszczeniach pojedynczo oraz mają do dyspozycji wszystkie środki do dezynfekcji oraz suplementacji w tym okresie.

***

3. Mamy na uwadze również rodziców, którzy mają małe dzieci i muszą przez okres zamknięcia szkół pozostać w domach. Dołożymy wszelkich starań oraz wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, żeby te osoby nie odczuły strat finansowych w tym czasie.

***

4. Firma Solgar dostarczyła swoim pracownikom pakiet suplementów, który wspomaga organizm w tym wyjątkowym czasie i nie tylko, jesteśmy świadomi, że zdrowie jest wszystkim.

***

5. Od wielu kilku tygodni na każdym rogu można znaleźć płyny do dezynfekcji, nie oszczędzamy i używamy ich co można na odległość poczuć na naszych korytarzach.

***

6. Po pracy stosujemy się do zaleceń Ministra Zdrowia, ograniczyliśmy spotkania towarzyskie i inne do zamkniętych kręgów i poruszamy się tylko pomiędzy stałą grupą najbliższych nam osób.

***

7. Osoby, które miały zaplanowany urlop zostały poproszone o pozostanie w domach ze swoimi rodzinami, uważamy, że nawet poruszanie się po terytorium Polski jest teraz wysoko niewskazane.

***

8. Odwołaliśmy wszystkie spotkania, odbywamy je wykorzystując dostępne narzędzia online. Kamera i słuchawki nigdy nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu jednak na pewno pozwalają załatwiać sprawy.

***

9. Wszystkie osoby pracujące w terenie również pracują z domu, w tej chwili wspierają zespół administracyjny tak żeby jak najbardziej ułatwić pracę ciężko pracującym teraz farmaceutom i aptekarzom oraz naszym drogim konsumentom.

***

10. Specjalne zasady dotyczą magazynu z produktami. Magazynierzy są zaopatrzeni w środki ochrony (pracują w rękawiczkach, maseczkach), zachowują 2 metry odstępu od siebie. Półki, podłogi i sprzęt transportowy są czyszczone specjalnymi preparatami do dezynfekcji. Wstęp do magazynu mają wyłącznie wyznaczeni pracownicy. Dostawy są przyjmowane i odbierane bez możliwości wstępu do magazynu kurierów. Kontakt z nimi odbywa się w maseczkach i jednorazowych rękawiczkach. Wykluczyliśmy odbiory bezpośrednie aptek z magazynu. Pozostają jedynie możliwość wysyłki.

Życzymy zdrowia i determinacji w dbaniu o siebie i najbliższych.
Pracownicy Solgar Polska.

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 2.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.