Strona główna • Wiedza • Fitness

Fitness

 • Ewa Majer biega dla Solgar Polska!

  Najlepsi potrzebują wspołpracy z najlepszymi! Solgar Polska podjął więc w tym roku współpracę z Ewą Majer - czołową polską biegaczką na najdłuższych dystansach w górach. Mordercze dystansy są wielkim wyzwaniem dla organizmu dlatego Ewa otrzymuje wsparcie suplementacyjne i naukowe. Solgar angażuje się także finansowo i sprzętowo w całoroczne przygotowania i starty. A tych w tym roku będzie ich naprawdę dużo. W sumie na zawodach Polka przebiegnie blisko 1000 kilometrów i pokona wzniesienia o łacznej długości przekraczają czterokrotność wysokości najwyższej góry świata - Mount Everest!

  Dowiedz się więcej

 • Kalorie w cieniu tamaryndowca

  Coraz częściej osoby dbające o linię natykają się na skrót HCA. To skrót oznaczający kwas hydroksycytrynowy. Związek ten pokonał długą drogę zanim zyskał uznanie dietetyków. Był opisywany przez poetów i pisarzy, choć większość z nich nie miała pojęcia o jego wpływie na przemiany tłuszczowe w organizmie.

  Dowiedz się więcej

 • HCA - jak to ugryźć

  HCA to coraz popularniejszy składnik diety osób, które próbują pozbyć się zbędnych kilogramów. Jak jednak skorzystać z tego składnika, by obserwować efekty? Odpowiedź na te pytanie nie jest prosta, ale postaramy się na nie odpowiedzieć.

  Dowiedz się więcej

 • Jak chudnąć? Notuj i nie pomijaj posiłków

  Jak schudnąć 10 kilogramów w 10 tygodni? Naukowcy znają odpowiedź na pytanie co przeszkadza nam zgubić zbędne kilogramy. Wiedzą też co należy zrobić, by odchudzanie było skuteczniejsze.

  Dowiedz się więcej